Co wlać do WJ,XJ,ZJ i KJ

Posted: 26th November 2010 by admin in Oleje, Samochody USA
Tags: , , ,
Comments Off

Jeżeli chodzi o samochody marki JEEP należy wziąć pod uwagę, z resztą jak w wypadku wszystkich aut, co było wlane poprzednim razem podczas wymiany oleju. Producent co prawda do silnika proponuje olej mopar najlepiej 10w30, jednak z doświadczenia mogę spokojnie stwierdzić, że produkt Petro Canada. Szczerze powiem, że tak na prawdę w wypadku olei dobrze jest się dopytać kogoś kto się specializuje w olejach lub sprzedawcy. Za miast mopara można do JEEP’a wlać Petro Canada SUPREME 10W30 jest to dobry i co ważne niedrogi olej silnikowy. Kiedy pojawia się temat oleju zawsze warto jest wziąć pod uwagę części zamienne.
Mamy wielu producentów części do jeepa ale najważniejsi to BAW, Atlas, Crown.
Jeżeli chodzi o filtry polecam oryginalne mopary i frama nie ma co wydziwiać tak na prawdę to tylko filtr. A najwięcej części jeep jest moim zdaniem dostępnych w Polsce od ręki dzięki popularyzacji aut amerykańskich. Nie jesteśmy już skazani na sprowadzanie części z ameryki. Duże hurtownie części rozsiane są po całej Polsce. Jedną z takich firm znajdziesz w Jeleniej Górze, firmę Części USA. Tyle o olejach do Jeep’a.

Gdzie kupować części do aut usa?

Posted: 17th November 2010 by admin in News, Organizacyjne
Tags: , , ,
Comments Off

Posiadacze aut amerykańskich stają przed problemem wyboru zmienika lub oryginału ale najczęściej różnią się znacznie ceną i najważniejsza jest zdrowa równowaga między jakością a ceną.

Poszukując sprzedawcy pamiętaj, że amerykany to rozległy rynek i należy skupić się również nad stażem sprzedawcy na rynku ale również nad szybkością reakcji.

Najciekawsze sytuacje są związane z częściami do aut unikalnych których nie można namierzyć w Polsce.
Bardzo dużo części jest dostępne od ręki, dlatego warto jest zapytać i poszukać zamiast ślepo biec do serwisu.

Kryzys w USA sprawił że różnica w cenie auta amerykańskiego a auta europejskiego podobnej klasy jest bardzo duża i opłaca się zajrzeć na stronę importera np. w Niemczech by zobaczyć dostępne samochody.

Poza tym amerykańskie samochody są bardzo dobrze wyglądającymi wehikułami.

Enhanced by Zemanta

Startuje dział News

Posted: 17th November 2010 by admin in News, Organizacyjne
Tags: , , ,
Comments Off

Witam serdecznie w dziale News. Postaram się tutaj opisać kilka spraw związanych z olejami.
Przekażemy również kilka kluczowych informacji na temat konkretnych produktów i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania.