Twój wózek
Dostępne kolory 1

[Wyprzedaż] - Akcesoria sportowe Online Do 75% ZNIŻKI - Darmowa Dostawa

SKU: PCLG722

13,58 zł 17,36 zł

STATUS: W magazynie

[Wyprzedaż] - Akcesoria sportowe Online Do 75% ZNIŻKI  - Darmowa Dostawa
[Wyprzedaż] - Akcesoria sportowe Online Do 75% ZNIŻKI  - Darmowa Dostawa

Dostępne kolory

Przegląd produktów[Wyprzedaż] - Akcesoria sportowe Online Do 75% ZNIŻKI - Darmowa Dostawa
Akcesoria sportowe
Zestaw Akcesoria sportowe LEGO® xtra (40375) na pewno spodoba się małym miłośnikom dynamicznej akcji. Dzieci znajdą w nim najróżniejsze rodzaje sprzętu sportowego w wersji LEGO, w tym kije, bramki i krążek hokejowy, rolki, tarczę łuczniczą i łuk do zbudowania, narty z kijkami, kaski dla minifigurek oraz puchar. Czy trzeba czegoś więcej, by zachęcić maluchy do wielu godzin sportowej zabawy? Kreatywne dzieciaki będą zachwycone, mogąc wzbogacić swoje zestawy LEGO o sportowe akcenty.
  • Zestaw Akcesoria sportowe LEGO® xtra pozwala poczuć emocje uprawiania różnych dyscyplin. Dzieci znajdą w nim sprzęt do hokeja, jazdy na nartach i rolkach oraz łucznictwa, a także puchar dla zwycięzcy!
  • Ten niezwykły zestaw nadaje się do zabawy w pojedynkę lub urządzania zawodów na niby w gronie przyjaciół. Można go także połączyć z innymi zestawami LEGO®, co otwiera zupełnie nowe możliwości.
  • Ten zestaw konstrukcyjny to idealny prezent pod choinkę lub na urodziny dla każdego dziecka w wieku od 6 lat. Zawiera 36 elementów i przystępnie napisane instrukcje, które pomogą maluchom uporać się z budowaniem.